Szybkie zapytanie ofertowe
x
Imię i nazwisko
adres e-mail
telefon
rodzaj imprezy
Inny rodzaj
zakąski:
sałatki:
owoce:
deser:
wędliny:
napoje:
kawa, herbata:
Przybliżone środki finansowe na impreze:
SZYBKIE
ZAPYTANIE
OFERTOWE
Kreator imprez
Formularz zapytania
Catering

Catering

Jesteśmy młodą, prężnie funkcjonującą firmą cateringową bazującą na wieloletnim doświadczeniu w branży gastronomicznej. Nasze dotychczasowe działania związane z prowadzeniem Hotelu&Restauracji Coloseum pozwoliły na stworzenie w pełni profesjonalnie prosperującej placówki. Prezentowaną Państwu ofertę opieramy o dania kuchni polskiej i europejskiej. Jesteśmy w stanie spełnić najbardziej wyszukane życzenia i skomponować menu nawiązujące do różnych kuchni świata, także na przyjęcia tematyczne.

Mocną stroną wyróżniającą nas wśród konkurencji jest organizacja wesel, których należytą oprawą są zachwycające smakiem potrawy oraz profesjonalna obsługa.

Dzięki długotrwałemu istnieniu na rynku oraz wypracowanej ciężką pracą marce potrafimy sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom korzystających z naszych usług Klientów. Catering Coloseum to gwarancja udanego przyjęcia. Podejmując się organizacji wesel, dopełniamy wszelkich detali od początku do końca. Wszystkim zajmujemy się bezpośrednio za Państwa po to, aby uczynić ten dzień najpiękniejszym momentem w Waszym życiu.

Nasze możliwości logistyczne oraz współpraca ze sprawdzonymi dostawcami i wykwalifikowanymi fachowcami pozwalają nam zadbać o realizację przyjęć o niezwykłych scenariuszach, zaskakujących niestandardowymi rozwiązaniami i kreatywnymi pomysłami. Jesteśmy otwarci i pomocni, chętnie przejmując ciężar prac związanych z organizacją także i strony artystycznej przyjęcia (oświetlenie, nagłośnienie, muzyka, występy specjalne), pracy fotografa oraz dekoracji.

Znaki rozpoznawcze naszej firmy to wyjątkowa kuchnia oraz profesjonalna obsługa. Catering Coloseum - nam warto zaufać.

 

 

Szybki kontakt
609 540 540
609 054 054